Wesgrow Sentrale Skole Sportreeks

Wesgrow Sentrale Skole Sportreeks

Algeheele punte stand

SKOOL 19 A 19 B 19 C 16 A 16 B 15 A 15 B 14 A 14 B TOTAAL
Voortrekker 8 16 12 6 12 10 12 9 10 95
Diamantveld 16 4 12 10 12 10 12 9 85
Witteberg 9 13 16 10 7 9 9 6 4 83
Sentraal 5 12 13 3 9 3 9 10 12 76
Goudveld 13 9 9 4 6 4 4 3 6 58
Fichardtpark 4 5 8 1 4 1 3 7 7 40
Jim Fouché 1 1 5 9 3 6 6 4 3 38
Noord-Kaap 12 8 7 9 1 37

Finale stand van spanne

Algeheel (Alle Spanne)
Posisie 14 B 14 A 15 B 15 A 16 B 16 A 3’e 2’e 1’e
1 Sent Diam BVHS Diam BVHS Diam Wit BVHS Diam
2 BVHS Sent Diam BVHS Diam Wit Sent Wit Goud
3 Diam BVHS Sent / Wit NK / Wit Sent JF BVHS Sent NK
4 Fhp Fhp Wit NK Goud Goud Wit
5 Goud Wit JF JF Goud BVHS Fhp NK BVHS
6 Wit JF Goud Goud Fhp Goud JF Fhp Sent
7 JF Goud Fhp Sent JF Sent Diam Fhp
8 NK Fhp Fhp JF JF

Finale tellings

Ouderdom Skool Punte Skool Punte
19 A Diamantveld 29 Goudveld 26
19 A Witteberg 29 Noord-Kaap 34
19 A Voortrekker 20 Sentraal 19
19 A Fichardtpark 22 JF 13
19 B Voortrekekr 22 Witteberg 20
19 B Sentraal 22 Goudveld 0
19 B Fichardtpark 14 Noord-Kaap 19
19 B Diamantveld 48 JF 12
19 C Sentraal 12 Witteberg 27
19 C Voortrekker Punte Goudveld Punte
19 C Fichardtpark   JF  
19 C        
16 A Witteberg 12 Diamantveld 54
16 A Noord-Kaap 21 JF 24
16 A Voortrekker 35 Goudveld 12
16 A Sentraal 54 Fichardtpark 3
16 B Voortrekker 20 Diamantveld 19
16 B Witteberg 15 Sentraal 19
16 B Goudveld   Fichardtpark  
16 B JF      
15 A Voortrekker   Diamantveld  
15 A Witteberg 12 Noord-Kaap 12
15 A Goudveld 5 JF 19
15 A Fichardtpark 14 Sentraal 17
15 B Voortrekker 20 Diamantveld 12
15 B Sentraal 22 Witteberg 22
15 B JF 52 Goudveld 0
15 B Fichardtpark      
14 A Sentraal 17 Diamantveld 32
14 A Fichardtpark 12 Voortrekker 24
14 A Witteberg 25 JF 19
14 A Goudveld   Noord-Kaap  
14 B Sentraal 41 Voortrekker 21
14 B Fichardtpark 5 Diamantveld 17
14 B Goudveld   Witteberg  
14 B Jim Fouche      

Semi Finale tellings:

Onder 19 A

19 A Voortrekker 22 – Fichardtpark 21

19 A Witteberg 14 – Goudveld 31

19 A Noord-Kaap 5 – Diamantveld 6

19 A Sentraal 40 – Jim Fouche 19

Onder 19 B

19 B Diamantveld 19 – Fichardtpark 22

19 B Noord-Kaap 36 – Jim Fouche 7

19 B Witteberg 41 – Goudveld 36

19 B Sentraal 15 – Voortrekker 29

Onder 19 C

19 C Voortrekker 5 – Sentraal 43

19 C Witteberg 66 – Goudveld 0

19 C Fichardtpark 22 – Jim Fouche 10

Onder 16 A

16 A Sentraal 10 – Voortrekker 40

16 A Goudveld 15 – Fichardtpark 12

16 A Diamantveld 49 – Noord-Kaap 0

16 A Witteberg 29 – Jim Fouche 12

Onder 16 B

16 B Fichardtpark 12 – Goudveld 41

16 B Witteberg 10 – Diamantveld 19

16 B Voortrekker 20 – Sentraal 12

Onder 15 A

15 A Diamantveld 40 – Noord-Kaap 14

15 A Sentraal 13 – Jim Fouche 19

15 A Witteberg 11 – Voortrekker 15

15 A Goudveld 15 – Fichardtpark 13

 

Onder 15 B

15 B Fichardtpark 0 – Jim Fouche 50

15 B Sentraal 0 – Voortrekker 52

15 B Witteberg 0 – Diamantveld 45

 

Onder 14 A

14 A Diamantveld 50 – Fichardtpark 10

14 A Jim Fouche 24 – Noord-Kaap 10

14 A Sentraal 31 – Voortrekker 5

14 A Witteberg 29 – Goudveld 0

 

Onder 14 B

 

14 B Witteberg 12 – Goudveld 15

14 B Sentraal 33 – Diamantveld 17

14 B Voortrekker 29 – Fichartpark 17

 

 

 

 

10 Maart

Eerste spanne

Fichardtpark 15 – 40 Witteberg

Goudveld 29 – 39 Diamantveld

Onder 16

Fichardtpark 0 – 57 Witteberg

Goudveld 17 – 45 Diamantveld

Onder 15

Fichardtpark 0 – 61 Witteberg

Goudveld 0 – 63 Diamantveld

Onder 14

Fichardtpark 5 – 5  Witteberg

Goudveld 0 – 69  Diamantveld

24 Maart

Wesgro Sentrale skole reeks

Eerste spanne

Noord Kaap 49 – 27 Wittberg
Jim Fouchee vs BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 16

Noord Kaap 14 – 40 Wittberg
Jim Fouchee vs BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 15

Noord Kaap 15 – 10 Wittberg
Jim Fouchee vs BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 14

Noord Kaap 5 – 12 Wittberg
Jim Fouchee vs BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

14 April

Eerste spanne

Witteberg 36 – 21 Sentraal

Onder 16

Witteberg 45 – 7 Sentraal.

Onder 15

Witteberg 31 – 5 Sentraal

Onder 14

Witteberg 7 – 32 Sentraal

5 Mei

Fichardtpark 10 – 24 Sentraal

Onder 16

Sentraal 27 – 7 Fichardtpark

Onder 15

Fichardtpark 5 – 15 Sentraal

Onder 14

Fichardtpark 5 – 25 Sentraal

12 Mei

Eerstes

Bethlehem Voortrekker 14 – 31 Goudveld

Onder 16

Goudveld 19 – 5 Betlehem Voortrekker

Onder 15

Bethlehem Voortrekker 36 – 16 Goudveld

Onder 14

Bethlehem Voortrekker 34 – 0 Goudveld

19 Mei

Eerste spanne

Goudveld 40 – 10 Jim Fouchee

Onder 16 spanne

Goudveld 12 – 19 Jim Fouchee

Onder 15 spanne

Goudveld 20 – 17 Jim Fouchee

Onder 14 spanne

Goudveld 3 – 34 Jim Fouchee

26 Mei

Eerstes

Noord Kaap 50 – 19 Sentraal
Diamantveld 26 – 39 Voortrekker Bethlehem

Onder 16

Noord Kaap 29 – 24 Sentraal
Diamantveld 62 – 5 Voortrekker Bethlehem

Onder 15

Noord Kaap 10 – 45 Sentraal
Diamantveld 17 – 5 Voortrekker Bethlehem

Onder 14

Noord Kaap 0 – 61 Sentraal
Diamantveld 33 – 15 Voortrekker Bethlehem.

21 Julie

Noord Kaap 41 – 12 Fichardtpark

Jim Fouchee 15 – 46 Diamantveld