Virseker Beker Afdeling 2

Afdeling 2

Semi finaal

Eerste spanne

Alberton 10 – 44 Secunda

Frikkie Meyer 28 – 13 Die Anker

Onder 16

Alberton  29 – 33 Piet Retief

Heidelberg Volkies 18 – 20 Ellisras

Onder 15

Heidelberg Volkies 24 – 17 Ligbron

Overkruin 12 – 16 Ellisras

Onder 14

Dinamika 29 – 19 Frikkie Meyer

Klerksdorp 59 – 17 Piet Retief

Afdeling 2 kwarteindrondte

Eerstes

Alberton 49 – 15 Wesvalia

Dr Malan 22 – 33 Secunda

Potch Volkies 34 – 36 Die Anker

Frikkie Meyer 38 – 22 Randburg

Onder 16

Alberton 19 – 6 Hans Moor

Pretoria Noord 0 – 12  Piet Retief

Wesvalia 28 – 31 Heidelberg Volkies

Ellisras 17 – 7 Randburg

Onder 15

Linden 0 – 59 Heidelberg Volkies

Dr Malan 3 – 36 Ligbron

Potch Volkies 13 – 25 Overkruin

Ellisras 27 – 13 Rob Ferreira

Onder 14

Dinamika 13 – 8 Wesvalia

Wonderboom 14 – 17 Frikkie Meyer

Klerksdorp 41 – 11 Heidelberg Volkies

Merensky 24 – 29 Piet Retief

Eerste spanne

Onder 16 spanne

Onder 15 spanne

 

Onder 14 spanne

21 Julie 2018

Leeus finale

Eerstes

Alberton 33 – 19 Randburg

Onder 16

Alberton 36 – 0 Randburg

Onder 15

Linden 22 – 19 Randburg

Onder 14

Alberton 10 – 28 Dinamika

Bulle

Eerstes

Overkruin 34 – 22 Tuine (final)

Wonderboom 19 – 35 Midstream College (3/4)

Onder 16

Pretoria Noord 15 – 7 HTS John Vorster (Final)

Overkruin 10 – 17 Tuine (3/4)

Onder 15

Overkruin 19 – 19 HTS John Vorster (Final)

Midstream College 19 – 12 Wonderboom (3/4)

Onder 14

Pretoria Noord 13 – 22 Wonderboom

HTS John Vorster 0 – 36 Overkruin.

Valke

Eerstes

Die Anker 16 – 25 Heidelberg Volkies (final)

Dr Malan 29 – 19 Hans Moor (3/4)

Onder 16

Heidelberg Volkies 26 – 27 Hans Moor (final)

Die Anker 19 – 32 Driehoek (3/4)

Onder 15

Heidelberg Volkies 17 – 0 Die Anker (final)

Dr Malan vs Oosterlig (3/4).

Onder 14

Die Anker 15 – 11 Heidelberg Volkies

Limpopo Bulle

Eerste spanne

Frikkie Meyer 36 – 17 Piet Potgieter

Onder 16 spanne

Ellisras 24 – 22 Merensky

Onder 15 spanne

Ellisras 18 – 12 Piet Potgieter

Onder 14 spanne

Merensky 16 – 10 Frikkie Meyer

Noordwes

Eerste spanne

Wesvalia 23 – 28 Potch Volkies

Onder 16 spanne

Klerksdorp 8 – 34 Wesvalia

Onder 15 spanne

Potch Volkies 10 – 5 Potch Gimmies

Onder 14 spanne

Wesvalia 17 – 24 Klerksdorp

Pumas

Eerste spanne

Secunda 28 – 7 Ligbron (finaal)

Lydenburg dring deur as no 3

Onder 16 spanne

Piet Retief 34 – 5 Lydenburg (finaal)

Secunda 34 – 33 Ermelo (3/4)

Onder 15 spanne

Ligbron 22 – 7 Rob Ferreira (finaal)

Piet Retief   – 25 Secunda (3/4)

Onder 14 spanne

Piet Retief 17 – 20 Secunda (finaal)

Ermelo 15 – 24 Ligbron (3/4).

16 Junie 2018

Valke semi Finaal

Eerste spanne

Die Anker 25 – 23 Dr Malan

Heidelberg Volkskool 29 – 15 Hans Moor.

Onder 16

Die Anker 23 – 25 Heidelberg Volskool

Hans Moor 36 – 12 Driehoek

Onder 15

Die Anker 33 – 12 Oosterlig

Heildeberg Volkskool 40 – 0 Dr Malan.

Onder 14

Die Anker 42 – 0 Dr Malan

Heidelberg Volkskool 20 – 3 Oosterlig.

Noordwes semi Finaal te Klerksdorp

Eerste spanne

Wesvalia 26 – 19 Klerksdorp

Potch Volkies 35 – 33 Potch Gimmies

Onder 16 spanne

Potch Gimmies 12 – 26 Klerksdorp

Potch Volkies 0 – 46 Wesvalia

Onder 15 spanne

Potch Volkies 12 – 12 Klerksdorp (Potch Volkies deur)

Potch Gimmies 36 – 12 Wesvalia

Onder 14 spanne

Potch Volkies 0 – 28 Wesvalia

Klerksdorp 55 – 0 Potch Gimmies.

 

 

Blou Bulle

Eerste spanne

Tuine 38 – 32 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 31 – 7 Pretoria Noord.

Onder 16 spanne

Tuine 60 – 0 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 14 – 21 Pretoria Noord.

Onder 15 spanne

Tuine 17 – 19 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 52 – 0 Pretoria Noord.

Onder 14 spanne

Tuine vs Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 10 – 17 Pretoria Noord.

9 Junie 2018

Afdeling 2

Limpopo Bulle semi finale

Eerstes

Ellisras 22 – 33 Piet Potgieter

Onder 16

Ellisras 28 – 22 Piet Potgieter

Onder 15

Piet Potgieter 19 – 17 Merensky

Onder 14

Merensky 25 – 17 Ben Viljoen.

Leeus semi Finale

Eerstes

Randburg 59 – 13 Bastion

Onder 16

Randburg 24 – 17 Bastion

Onder 15

Linden 26 – 14 Alberton

Onder 14

Alberton 26 – 5 Randburg.

Pumas semi finaal

Eerstes

Secunda 56 – 21 Pier Retief

Lydenburg 21 – 55 Ligbron

Onder 16

Pier Retief 35 – 17 Ermelo

Secunda 17 – 20 Lydenburg

Onder 15

Piet Retief 0 – 41 Ligbron

Secunda 12 – 29 Rob Ferreira

Onder 14

Piet Retief  33 – 19 Ermelo

Secunda 12 – 7 Ligbron

Noordwes

Eerstes

Klersdorp 41 – 15 Wesvalia

Potch Volkies 38 – 18 Wagpos.

Onder 16

Klersdorp 19 – 41 Wesvalia

Potch Volkies 31 – 12 Wagpos.

Onder 15

Klersdorp 24 – 8 Wesvalia

Potch Volkies 48 – 0 Wagpos.

Onder 14

Klersdorp 12 – 7 Wesvalia

Potch Volkies 41 – 5 Wagpos.

Blou Bulle

 Eerstes

Wonderboom 17 – 3 Die Wilgers

Pretoria Noord 19 – 54 Tuine

Onder 16

Wonderboom 31 – 40 Die Wilgers

Pretoria Noord 24 – 8 Tuine

Onder 15

Wonderboom 19 – 0 Die Wilgers

Pretoria Noord 0 – 50 Tuine

Onder 14

Wonderboom 48 – 7 Die Wilgers

Pretoria Noord 57 – 5 Tuine

Valke

Eerstes

Hans Moor 13 – 12  Die Anker

Dr Malan 44 – 22 Vereeniging Gim

Onder 16

Hans Moor 24 – 8 Die Anker

Onder 15

Hans Moor 6 – 38 Die Anker

Onder 14

Hans Moor 0 – 45 Die Anker

2 Junie 2018

Eerste spanne

Leeus

Alberton 20 – 23  Randburg

Bastion 37 – 40 Linden

Valke

Die Anker 20 – 27 Dr Malan

Hans Moor 46 – 34 Driehoek

Heidelberg Volkies 54 – 13 Oosterlig.

Bulle

HTS John Vorster 14 – 17 Pretoria Noord

Wonderboom 33 – 38 Overkruin

Die Wilgers 18 – 17 Tuine.

Noordwes

Klerksdorp 40 – 10  Wagpos

Wesvalia 22 – 69 Potch Gimmies.

Limpopo Bulle

Tom Naude 0 – 97 Frikkie Meyer

Ellisras 24 – 37 Piet Potgieter

Ben Viljoen 24 – 25  Hans Strijdom

Pumas Kwarteind

Ligbron 63 – 23 Ermelo

Secunda 67 – 0 Rob Ferreira

Lydenburg 50 – 39 HTs Witbank

Piet Retief 43 – 32 Generaal Hertzog.

Onder 16

Leeus

Alberton 48 – 0 Randburg

Bastion 7 – 7 Linden

Valke

Die Anker 23 – 15 Dr Malan

Hans Moor 43 – 0 Driehoek

Heidelberg Volkies 45 – 26 Oosterlig.

Bulle

HTS John Vorster 0 – 12 Pretoria Noord

Wonderboom 12 – 39 Overkruin

Die Wilgers 8 – 43 Tuine

Noordwes

Klerksdorp 49 – 0 Wagpos

Wesvalia 25 – 23 Potch Gimmies

Limpopo Bulle

Tom Naude 31 – 71 Frikkie Meyer

Ellisras 26 – 34 Piet Potgieter

Ben Viljoen 27 – 29 Hans Strijdom

Pumas Kwarteind

Secunda 20 – 17 Ligbron

Lydenburg 20 – 12 Rob Ferreira

Ermelo 27 – 19 HTS Witbank

Piet Retief reeds deur.

Onder 15

Leeus

Alberton 25 – 19 Randburg

Bastion 5 – 40 Linden

Valke

Die Anker 26 – 5 Dr Malan

Hans Moor 12 – 29 Driehoek

Heidelberg Volkies 56 – 0 Oosterlig.

Bulle

HTS John Vorster 53 – 0 Pretoria Noord

Wonderboom 7 – 31 Overkruin

Die Wilgers 25 – 0 Tuine

Noordwes

Klerksdorp 62 – 0 Wagpos

Wesvalia 17 – 36 Potch Gimmies

Limpopo Bulle

Tom Naude 21 – 12 Frikkie Meyer

Ellisras 20 – 19 Piet Potgieter

Ben Viljoen 31 – 24 Hans Strijdom

Pumas Kwarteind

Piet Retief  32 – 10 HTS Witbank

Ligbron 36 – 0 Lydenburg

Rob Ferreira 27 – 15 Ermelo

Secunda reeds deur na semi finaal.

Onder 14

Leeus

Alberton 52 – 5 Randburg

Bastion 19 – 41 Linden.

Valke

Die Anker 45 – 0 Dr Malan

Hans Moor 10 – 0 Driehoek

Heidelberg Volkies 22 – 26 Oosterlig.

Bulle

HTS John Vorster 7 – 40 Pretoria Noord

Wonderboom 17 – 12 Overkruin

Die Wilgers 22 – 24 Tuine.

Noordwes

Klerksdorp 65 – 5 Wagpos

Tom Naude 5 – 41 Frikkie Meyer

Limpopo Bulle

Ellisras 14 – 31 Piet Potgieter

Ben Viljoen 27 – 12 Hans Strijdom

Pumas Kwarteind

Secunda 31 – 17 Rob Ferreira

Ligbron 47 – 5 Lydenburg

Ermelo 35 – 17 HTS Witbank

Piet Retief reeds deur na semi Finaal.

26 Mei 2018

Eerstes

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 64 – 11 Merensky
Ben Viljoen 63 – 5 Tom Naude
Piet Potgieter 32 – 10 Hans Strijdom

Leeus

Dinamika 24 – 39 Randburg
Alberton 31 – 24 Bastion

Valke

Dr Malan 50 – 17 Driehoek
Vereeniging Gim 5 – 20 Die Anker
Hans Moor 22 – 22 Heidelberg Volkies

Bulle

Pretoria Noord 15 – 23 Die Wilgers
HTS John Vorster 7 – 12  Tuine
Midstream 24 – 8 Wonderboom.

Pumas

Ligbron 73 – 7 HTS Witbank
Generaal Hertzog 34 – 15 Rob Ferreira
Ermelo 37 – 22 Standerton
Lydenburg 39 – 29 Piet Retief.

Noordwes

Potch Volkies 50 – 10 Potch Gimmies
Wesvalia 30  – 19 Wagpos.

Onder 16

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 14 – 31 Merensky
Ben Viljoen 33 – 21 Tom Naude
Piet Potgieter 38 – 24 Hans Strijdom

Leeus

Dinamika 10 – 19 Randburg
Alberton 33 – 8 Bastion

Valke

Dr Malan vs Driehoek
Vereeniging Gim vs Die Anker (Die Anker kry punte)
Hans Moor 14 – 35  Heidelberg Volkies

Bulle

Pretoria Noord 34 – 3 Die Wilgers
HTS John Vorster 17 – 15 Tuine
Midstream 36 – 0 Wonderboom.

Pumas

Ligbron 19 – 33 HTS Witbank
Generaal Hertzog 15 – 57 Rob Ferreira
Ermelo 54 – 18 Standerton
Lydenburg 12 – 29 Piet Retief.

Noordwes

Potch Volkies 0 – 50 Potch Gimmies
Wesvalia 41 – 7 Wagpos

Onder 15

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 15 – 40 Merensky
Ben Viljoen 7 – 17 Tom Naude
Piet Potgieter 66 – 0 Hans Strijdom

Leeus

Dinamika 12 – 26 Randburg
Alberton 50 – 0 Bastion

Valke

Dr Malan vs Driehoek
Vereeniging Gim 0 – 46 Die Anker
Hans Moor 0 – 49 Heidelberg Volkies

Bulle

Pretoria Noord 12 – 15 Die Wilgers
HTS John Vorster 50 – 0 Tuine
Midstream 19 – 5 Wonderboom.

Pumas

Ligbron 73 – 0 HTS Witbank
Generaal Hertzog 15 – 29 Rob Ferreira
Ermelo 43 – 5 Standerton
Lydenburg 0 – 53 Piet Retief.

Noordwes

Potch Volkies 20 – 17 Potch Gimmies
Wesvalia 26 – 0 Wagpos

Onder 14

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 19 – 13 Merensky
Ben Viljoen 28 – 5 Tom Naude
Piet Potgieter 10 – 12 Hans Strijdom

Leeus

Dinamika 55 – 5 Randburg
Alberton 55 – 0 Bastion

Valke

Dr Malan vs Driehoek
Vereeniging Gim 0 – 50 Die Anker
Hans Moor 5 – 33 Heidelberg Volkies

Bulle

Pretoria Noord 49 – 3 Die Wilgers
HTS John Vorster 29 – 12 Tuine
Midstream vs Wonderboom.

Pumas

Ligbron 10 – 7 HTS Witbank
Generaal Hertzog 10 – 34 Rob Ferreira
Ermelo 74 – 0 Standerton
Lydenburg 15 – 41 Piet Retief.

Noordwes

Potch Volkies 27 – 0 Potch Gimmies
Wesvalia 31 – 0 Wagpos

 

19 Mei 2018

Eerstes

Leeus

Dinamika 27 – 36 Linden
Randburg 29 – 37 Bastion

Valke

Dr Malan 43 – 10 Oosterlig
Heidelberg 33 – 27 Die Anker
Driehoek vs Vereeniging Gim.

Pumas

Piet Retief 12 – 34 Secunda
Ligbron 57 – 0 Rob Ferreira
HTS Witbank 29 – 31 Generaal Hertzog
Standerton 21 – 32 Lydenburg

Noordwes

KHS 26 – 27 Potch Gimmies
Wesvalia 23 – 37 Potch Volkies

Bulle

Overkruin 31 – 6 Die Wilgers
Wonderboom 26 – 27 HTS John Vorster
Tuine 45 – 30 Midstream College

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 59 – 0 Ben Viljoen
Merensky 17 – 44 Piet Potgieter
Ellisras 77 – 5 Tom Naude

Onder 16

Leeus

Dinamika 21 – 5 Linden
Randburg 7 – 53  Bastion

Valke

Dr Malan 3 – 9 Oosterlig
Heidelberg  Volkies 42 – 0 Die Anker
Driehoek vs Vereeniging Gim.

Pumas

Piet Retief 47 – 20 Secunda
Ligbron 6 – 54 Rob Ferreira
HTS Witbank vs Generaal Hertzog
Standerton 5- 22  Lydenburg.

Noordwes

KHS 14 – 30 Potch Gimmies
Wesvalia 52 – 0 Potch Volkies

Bulle

Overkruin 17 – 10 Die Wilgers
Wonderboom 12 – 41 HTS John Vorster
Tuine 18 – 5 Midstream College

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 45 – 26 Ben Viljoen
Merensky 41 – 5 Piet Potgieter
Ellisras 40 – 7 Tom Naude

Onder 15

Leeus

Dinamika 12 – 26 Linden
Randburg 31 – 0 Bastion

Valke

Dr Malan 20 – 22 Oosterlig
Heidelberg Volkies 35 – 0 Die Anker
Driehoek vs Vereeniging Gim.

Pumas

Piet Retief 10 – 3 Secunda
Ligbron 11 – 17 Rob Ferreira
HTS Witbank vs Generaal Hertzog
Standerton 10 – 26 Lydenburg.

Noordwes

KHS 5 – 52 Potch Gimmies
Wesvalia 22 – 24 Potch Volkies

Bulle

Overkruin 52 – 0 Die Wilgers
Wonderboom 0 – 27 HTS John Vorster
Tuine 5 – 38 Midstream College

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 30 – 21 Ben Viljoen
Merensky 12 – 12 Piet Potgieter
Ellisras 73 – 7 Tom Naude

Onder 14

Leeus

Dinamika 41 – 0 Linden
Randburg 26 – 7 Bastion

Valke

Dr Malan vs Oosterlig
Heidelberg Volkies 8 – 22 Die Anker
Driehoek vs Vereeniging Gim.

Pumas

Piet Retief 24 – 7 Secunda
Ligbron 34 – 0 Rob Ferreira
HTS Witbank 58 – 7 Generaal Hertzog
Standerton 10 – 29 Lydenburg

Noordwes

KHS 50 – 3 Potch Gimmies
Wesvalia 17 – 7 Potch Volkies

Bulle

Overkruin 33 – 0 Die Wilgers
Wonderboom 33 – 12 HTS John Vorster
Tuine 5 – 19 Midstream College

Limpopo Bulle

Frikkie Meyer 43 — 7 Ben Viljoen
Merensky  26 – 24 Piet Potgieter
Ellisras 17 – 17 Tom Naude

12 Mei 2018

Eerstes

HTS John Vorster 24 – 38 Overkruin

Wonderboom 20 – 15 Pretoria Noord

Merenksy 25 – 15 Ben Viljoen

Ellisras 46 – 10 Hans Strijdom

Piet Potgieter  8 – 32  Frikkie Meyer

Secunda 65 – 0 Ermelo

Piet Retief 40 – 17 Standerton

Ligbron 28 – 7  Generaal Hertzog

Potch Gim 45 – 23 Wagpos

Klerksdorp 37 – 27 Potch Volkies

Hans Moor 25 – 17 Oosterlig

Die Anker 43 – 14 Driehoek

Die Anker 57 – 5 Oosterlig

Heidelberg 43 – 29 Volkskool Vereeniging Gim

Alberton 51 – 14 Dinamika

Randburg 31 – 23 Linden

Onder 16

HTS John Vorster 29 – 24 Overkruin

Wonderboom 5 – 31 Pretoria Noord

Merenksy 76 – 12 Ben Viljoen

Piet Potgieter 47 – 36 Frikkie Meyer

Ellisras 26 – 17 – 0 Hans Strijdom

Secunda 21 – 15 Ermelo

Piet Retief 62 – 0 Standerton

Ligbron 19 – 7  Generaal Hertzog

Klerksdorp 36 – 19 Potch Volkies

Hans Moor 24 – 7 Oosterlig

Die Anker 13 – 14 Driehoek

Die Anker 31 – 22 Oosterlig

Heidelberg Volkskool 53 – 7 Vereeniging Gim

Alberton 31 – 7 Dinamika

Randburg 14 – 12 Linden

Onder 15

HTS John Vorster 25 – 14 Overkruin

Wonderboom 36 – 0 Pretoria Noord

Merenksy 44 – 5 Ben Viljoen

Piet Potgieter 28 – 6 Frikkie Meyer

Ellisras 41 – 0 Hans Strijdom

KHS 36 – 12 Potch Volkies

Secunda 26 – 15 Ermelo

Piet Retief 41 – 0 Standerton

Ligbron 92 – 0 Generaal Hertzog

Die Anker 41 – 0 Driehoek

Die Anker 43 – 5 Oosterlig

Oosterlig 50 – 21 Hans Moor

Heidelberg Volkskool 47 – 0 Vereeniging Gim

Alberton 12 – 10 Dinamika

Linden 14 – 26 Randburg

Onder 14

HTS John Vorster 24 – 33 Overkruin

Wonderboom 12 – 25 Pretoria Noord

Merenksy 28 – 19 Ben Viljoen

Piet Potgieter 5 – 17 Frikkie Meyer

Ellisras 12 – 15 Hans Strijdom

Secunda 28 – 17 Ermelo

Piet Retief 75 – 0 Standerton

Ligbron 59 – 7 Generaal Hertzog

Klerksdorp 48- 0 Potch Volkies

Die Anker 45 – 0 Driehoek

Die Anker 52 – 0 Oosterlig

Oosterlig 43 – 5 Hans Moor

Heidelberg Volkskool 46 – 0 Vereeniging Gim

Alberton 7 – 21 Dinamika

Linden 14 – 19 Randburg.

 

5 Mei 2018

Virseker beker Afdeling 2

Eerstes

Valke

Hans Moor 34 – 10  Vereening gim

Heidelberg Volkies 34 – 34 Dr Malan.

Pumas

Lydenburg 14 – 54 Secunda

Piet Retief 27 – 26 Ermelo

Leeus

Dinamika 14 – 15 Bastion

Alberton 35 – 20 Linden

Limpopo Bulle

Tom Naude 11 – 31 Merensky

Frikkie Meyer 65 – 0 Hans Strijdom

Ben Viljoen 54 – 23 Ellisras

Bulle

Overkuin 25 – 29 Tuine

Midstream College 27 – 20 Pretoria Noord

HTS John Vorster 27 – 17 Die Wilgers.

Onder 16

Valke

Hans Moor 41 – 0 Vereening gim

Heidelberg Volkies 30 – 22  Dr Malan.

Pumas

Lydenburg 29 – 31 Secunda

Piet Retief 26 – 25 Ermelo

Leeus

Dinamika 5 – 41 Bastion

Alberton 35 – 3 Linden

Limpopo Bulle

Tom Naude 5 – 29 Merensky

Frikkie Meyer 28 – 33 Hans Strijdom

Ben Viljoen 17 – 35 Ellisras

Bulle

Overkuin 17 – 20 Tuine

Midstream College vs Pretoria Noord

HTS John Vorster 51 – 7 Die Wilgers.

Onder 15

Valke

Hans Moor 18 – 23 Vereening gim

Heidelberg Volkies 36 – 0  Dr Malan.

Pumas

Lydenburg 20 – 27 Secunda

Piet Retief 8 – 41  Ermelo

Leeus

Dinamika 39 – 19 Bastion

Alberton 12 – 17 Linden

Limpopo Bulle

Tom Naude 12 – 47 Merensky

Frikkie Meyer 19 – 0  Hans Strijdom

Ben Viljoen 7- 39 Ellisras

Bulle

Overkuin 43 – 7 Tuine

Midstream College vs Pretoria Noord

HTS John Vorster 29 – 5 Die Wilgers.

Onder 14

Valke

Hans Moor 41 – 0 Vereening gim

Heidelberg Volkies 38 – 5 Dr Malan.

Pumas

Lydenburg 5 – 57 Secunda

Piet Retief 22 – 12  Ermelo

Leeus

Dinamika 52 – 0 Bastion

Alberton 50 – 12 Linden

Limpopo Bulle

Tom Naude 10 – 24 Merensky

Frikkie Meyer 43 – 0 Hans Strijdom

Ben Viljoen 7- 15 Ellisras

Bulle

Overkuin 22 – 5 Tuine

Midstream College vs Pretoria Noord

HTS John Vorster 36 – 7 Die Wilgers

21 April 2018
Eerste spanne

Hans Moor 27 – 33 Dr Malan
Overkuin 26 – 17 Midstream College
Hoogenhout 12 – 54 Lydenburg
Secunda 45 – 29 Standerton
Merensky 27 – 12 Hans Strijdom
Tom Naude 0 – 84 Piet Potgieter
Ellisras 3 – 72 Frikkie Meyer

Onder 16

Hans Moor 26 – 10 Dr Malan
Overkuin 22 – 13 Midstream College
Hoogenhout 15 – 52 Lydenburg
Secunda 36 – 5 Standerton
Merensky 34 – 5 Hans Strijdom
Tom Naude 36 – 44 Piet Potgieter
Ellisras 34 – 20 Frikkie Meyer.

Onder 15

Hans Moor 0 – 52 Dr Malan
Overkuin 19 – 17 Midstream College
Hoogenhout 22 – 14 Lydenburg
Secunda 54 – 0 Standerton
Merensky 54 – 0 Hans Strijdom
Tom Naude 22 – 38Piet Potgieter
Ellisras 31 – 0 Frikkie Meyer

Onder 14

Hans Moor 7 – 28 Dr Malan
Overkuin 18 – 6 Midstream College
Hoogenhout 5 – 31 Lydenburg
Secunda 36 – 12 Standerton
Merensky 17 – 7 Hans Strijdom
Tom Naude 5 – 12 Piet Potgieter
Ellisras 0 – 44 Frikkie Meyer.

14 April 2018

Eerste spanne

Ben Viljoen 6 – 22 Piet Potgieter
Hans Strijdom 34 – 16 Tom Naude

Onder 16

Ben Viljoen 26 – 19 Piet Potgieter
Hans Strijdom 52 – 7 Tom Naude

Onder 15

Frans Du Toit 40 – 5 Eric Louw
Ben Viljoen 5 – 37 Piet Potgieter

Onder 14

Ben Viljoen 31 – 10 Piet Potgieter
Hans Strijdom 7 – 19 Tom Naude