Under 16 Results

10 Junie 2017

Western Cape

Paarl Boys high 66 – 8 Bishops

Paarl Gim 20 – 18 Boland Landbou

Paul Roos 61 – 7 Oakdale Landbou

Rondebosch 41 – 14 SACS

Stellenberg  12 – 10 Wynberg

Durbanville 57 – 5 Belville

KZN

St Charles 16 – 12 Michaelhouse

Kearsney College 32 – 26 St Benedicts

Maritzburg College 24 – 17 Westville

Northwood 38 – 20 Hilton College

Clifton  10 – 25 St Davids

Ferrum 43 – 14 Newcastle

Eastern Cape

Die Brandwag 82 – 0 Otto Du Plessis

Kingswood 33 – 24 Grens

Graeme College 19 – 39 Queens College

St Andrews 84 – 10 Pearson High

Dale College 38 – 38 Grey High

Northvaal

KES 10 – 12 St John’s

Makro skole

Monnas 30 – 22 EG Jansen

Kempton park  60 – 14 Florida

Noordheuwel 35 – 7 Marais Viljoen

Jeugland 38 – 16 Die Anker

Waterkloof 30 – 28 Menlopark

Montana 59 –  19 Eldoraign

Zwartkop 51 – 10 HTS John Vorster

Groot skole

Tom Naude 12 – 46 Ben Vorster

Pietersburg 69 – 5 Louis Trichardt

Frikkie Meyer 68 – 8 Ellisras

Lichtenburg 15 – 29 Potch Volkies

Klerksdorp 65 – 0 Potch Gimmies

Wesvalia 33 – 32 Wagpos

Randburg 33 – 7 Dinamika

Alberton 54 – 17 Riebeeckrand

Linden 15 – 7 Bastion

Valke Kwarteind

Heidelberg Volkies 14 – 7 Springs boys high

Oosterlig 17 – 8 Dr Malan

Hans Moor wen Driehoek onttrek

Bulle semi Finaal

Oos Moot 22 – 3 Pretoria Noord

Overkuin 22 – 19  Midstream College

Puma kwarteind

Secunda 32 – 7 Piet Retief

Lydenburg 25 – 18 Generaal Hertzog

Ligbron deur Bergvlam onttrek

Ermelo HTS Witbank

Meduim skole

Hans Strijdom 24 – 14 Nylstroom

Piet Potgieter 47 – 14 Ben Viljoen

Benoni High 25 – 26 Fochville

Pumas Semi Finaal

Hoogenhout 51 – 17 Baberton

Oosterland 32 – 0 Lowveld High

Bulle uitspeel wedstryde

Pretoria THS 21 – 14 Curro Hazeldean

Gerrit Maritz 33 – 22 Hendrik Verwoed

Middel skole

Wolmaranstad  50 – 7 Zeerust

 

3 June 2017

Western Cape

Paarl Gim 66 – 13 Bishops

Paarl boys 27 – 24 Oakdale Landbou

Stellenberg 31 – 30 Boland Landbou

Paul Roos 52 – 7 Rondebosch

HTS Drostdy 33 – 13 Hugenote Wellington

Outeniqua 29 – 0 Langenhoven Gim

Wynberg 34 – 7  Parel Vallei

Durbanville 36 – 14 SACS

Belville 17 – 0 Swartland

Brackenfell 14 – 10 DF Malan

De Kuilen 12 – 27 Strand

Tygerberg 19 – 7 Milnerton

PW Botha 7-5 Pacaltsdorp

Hermanus 12 – 32 Bredasdorp

Eastern Cape

Selborne College 61 – 6 Cambridge

Dale College 46 – 34 Kingswood College

Daniel Pienaar vs Oudtshoorn

Greame College 0 – 43  Nico Malan

Framesby 7 – 5 Die Brandwag

Grey High 30 – 27 St Andrews College

Hudson park 19 – 31 Queens College

Pearson 36 – 26 Otto Du Plessis

Woodridge College 32 – 21 Cillie

KZN

Glenwood 14 – 54  Monnas

DHS 0 – 10 Westville

Hilton College 47 – 17 Kearsney College

Michaelhouse  5- 24 Northwood

Central region

Welkom gim vs HTS Welkom

Goudveld 15 – 8 Wittberg

Northvaal

Affies 34 – 24 Waterkloof

Garsfontein 27 – 32 Helpmekaar

KES 79 – 0 St Benedict’s

Parktown 31 – 20 St Albans

Pretoria boys High 16 – 39 St John’s

St Davids 5 – 14 St Charles

Ellisras  21 – 7 Nylstroom

VirsekerBeker

Makro skole

HTS Middelburg 31 – 46  Nelspruit Pumas Finaal

HTS John Vorster 27 – 38 Centurion
Montana 45 – 14 Zwartkop
Wonderboom 7 – 51 Eldoraigne

Afdeling A

Rustenburg 22 – 28  Kempton Park
Florida 28 – 62 EG Jansen

Afdeling B
Noordheuwel 22 – 20 Jeugland
Die Anker 19 – 38  Marais Viljoen

Groot skole

Potch Gimmies 17 – 26  Lichtenburg

Klerksdorp 40 – 13 Wesvalia

Potch Volkies 27 – 17 Wagpos

Frikkie Meyer  39 – 0 Tom Naude

Oos Moot 33 – 34 Midstream College

Pretoria Noord 15 – 22 Overkruin

Die Wilgers 25 – 17 Tuine

Secunda 31 – 10 Rob Ferreira

Standerton 21 – 34 Ermelo

Ligbron 19 – 10 Piet Retief

HTS Witbank 12 – 7 Bergvlam

Oosterlig 33 – 12  Birchleigh

Riebeeckrand 24 – 54 Linden

Alberton 7 – 44 Randburg

Ben Vorster 10 – 29  Pietersburg

Frikkie Meyer 39 – 0 Tom Naude

Louis Trichardt 19 – 19  Merensky

Meduim skole

Hans Strijdom 27 – 36 Piet Potgieter

Bekker 31 – 5 Carel De Wet

Fochville 14 – 17 Leeuwenhof

Trinity 10 – 5  Carel de Wet

Bergsig  28 – 12 Vryburg

Stoffberg  43 – 0Elspark

John Vorster 31 – 7 Delmas

HF Verwoed  21 – 14 Pretoria THS

Curro Hazeldean 48 – 5 Uitsig

Eramus 42 – 10 HTS Tuin

Middelskole

Frans du Toit 58 – 0 Eric Louw.

Edenvale 10 – 41 Carletonville

Wolmaranstad 33 – 36 HTS Klerksdorp