Schools rugby results 24 March 2018

Schools rugby results 27 March 2018

Graeme College rugby day

First XV

Selborne College 27 – 18 Marlow landbou

Dale College 14 – 13 Nico Malan

Queens College 27 – 43 Brandwag

Kingswood College 13 – 22 Framesby

Graeme College 5 – 34 Grey High

St Andrews 22 – 14 Hudson park

Pearson 34 – 19 Muir College

Union High 17 – 14 Cambridge

Port Alfred 13 – 18  Nathaniel Nyaluza

 

PUK Prestige reeks

Eerste spanne

Die Anker vs Wesvalia (27 Maart gespeel)
Potch Volkskool 39 – 22 Noordheuwel
Zwartkop 56 – 13 Driehoek
Middelburg vs Randburg
Potch Gim 27 – 21 Montana
Oosterlig vs HTS Witbank (27 Maart gespeel)
Jeugland 26 – 20 Hugenote
Lichtenburg 37 – 31  Marais Viljoen

Onder 16

Die Anker vs Wesvalia (27 Maart gespeel)
Potch Volkskool 10 – 38 Noordheuwel
Zwartkop 33 – 7 Driehoek
Middelburg vs Randburg
Potch Gim 27 – 29 Montana
Oosterlig vs HTS Witbank
Jeugland 22 – 33 Hugenote
Lichtenburg 18 – 20 Marais Viljoen.

Onder 15

Die Anker vs Wesvalia (27 Maart gespeel)
Potch Volkskool 5 – 43 Noordheuwel
Zwartkop 50 – 0 Driehoek
Middelburg vs Randburg
Potch Gim 0 – 41 Montana
Oosterlig vs HTS Witbank (27 Maart gespeel)
Jeugland 19 – 15 Hugenote
Lichtenburg 3 – 36 Marais Viljoen

Onder 14

Die Anker vs Wesvalia (27 Maart gespeel)
Potch Volkskool 7 – 40 Noordheuwel
Zwartkop 50 – 0 Driehoek
Middelburg vs Randburg
Potch Gim 0 – 52 Montana
Oosterlig vs HTS Witbank(27 Maart gespeel)
Jeugland 20 – 20 Hugenote
Lichtenburg 12 – 17 Marais Viljoen.

Tuks reeks

Eerste spanne

EG Jansen vs Rustenburg (11 April)
Eldoraigne 5 – 74 Menlopark
HTS Middelburg 12 – 12 Pietersburg
Kempton Park vs Monument
Transvalia 48 – 31 Garsfontein.

Onder 16

EG Jansen vs Rustenburg (11 April)
Eldoraigne 13 – 38 Menlopark
HTS Middelburg 94 – 5 Pietersburg
Kempton Park vs Monument
Transvalia 10 – 50 Garsfontein

Onder 15

EG Jansen vs Rustenburg (11 April)
Eldoraigne 0 – 54 Menlopark
HTS Middelburg 5 – 5 Pietersburg
Kempton Park vs Monument
Transvalia 11 – 20 Garsfontein.

Onder 14

EG Jansen vs Rustenburg (11 April)
Eldoraigne 0 – 50 Menlopark
HTS Middelburg 69 – 7 Pietersburg
Kempton Park vs Monument
Transvalia  20 – 5 Garsfontein.

NWU Vaal Sport reeks

Eerste spanne

Dr Malan 8 – 57 Florida
Bastion vs Brits
Standerton vs Alberton
Linden vs Hoogenhout
Hartebeespoort vs Hans Moor.

Onder 16

Dr Malan 24 – 26 Florida
Bastion vs Brits
Standerton vs Alberton
Linden vs Hoogenhout
Hartebeespoort vs Hans Moor.

Onder 15

Dr Malan 24 – 24 Florida
Bastion vs Brits
Standerton vs Alberton
Linden vs Hoogenhout
Hartebeespoort vs Hans Moor.

Onder 14

Dr Malan 0 – 50 Florida
Bastion vs Brits
Standerton vs Alberton
Linden vs Hoogenhout
Hartebeespoort vs Hans Moor.

Wesgro Sentrale skole reeks

Eerste spanne

Noord Kaap 49 – 27 Wittberg
Jim Fouchee BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 16

Noord Kaap 14 – 40 Wittberg
Jim Fouchee BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 15

Noord Kaap 15 – 10 Wittberg
Jim Fouchee BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Onder 14

Noord Kaap 5 – 12 WittbergJim Fouchee BVHS (afgestel word in Augustus gespeel)

Super reeks

Eerste spanne

Bergsig  26 – 48 Die Wilgers

Onder 16

Bergsig  16 – 15 Die Wilgers

Onder 15

Bergsig 12 – 14  Die Wilgers

Onder 14

Bergsig  20 – 5 Die Wilgers

PUK Interprovinsiale reeks

Eerstes

Oos Moot 30 – 19 Centurion

U/16

Oos Moot 39 – 19 Centurion

U/15

Oos Moot 14 – 21 Centurion

U/14

Oos Moot 27 – 5 Centurion

Other results

First XV

Jeppe boys 33 – 27 St Albans

Tom Naude 20 – 48 Heuwelkruin

Ben Vorster 84 – 7 Ellisras

Lydenburg 67 – 14 Merensky

Curro Nelspruit 19 – 10 Penryn College

Allen Glen 22 – 17 Zeerust

Ermelo 23 – 14 Midstream College

Hermanus 24 – 17 Hugenote (Wellington)

Strand 20 – 27 Brackenfell

Glenwood 37 – 12 Maritzburg College

Westville 32 – 13 Nothwood

DHS 28 – 15 George Campbell

Pionier 41 – 39 Wilgerivier

Goudveld 45 – 14 Sentraal

Welkom Gim 43 – 14 Louis Botha

Blouskool 5 – 5 Kalahari

Bishops 24 – 7 Hopefield

Paarl boys high 64 – 8 Grens

HTS Drostdy 40 – 18 Belville

Paarl Gim 38 – 0 Durbanville

DF Malan 38 – 3 Swartland

Punt 29 – 24 Worcester Gim

Oakdale 46- 12 Mendoza (Arg)

 

U/16

Jeppe boys 74 – 5 St Albans

Tom Naude 48 – 19 Heuwelkruin

Ben Vorster 50 – 5 Ellisras

Lydenburg 20 – 12 Merensky

Curro Nelspruit 50 – 12 Penryn College

Allen Glen 20 – 5 Zeerust

Ermelo 27 – 0 Midstream College.

Hermanus 30 – 17  Hugenote (Wellington)

Strand14 – 22 Belville

Glenwood 21 – 35 Maritzburg College

Pionier 5 – 31 Wilgerivier

Westville 19 – 25 Northwood

DHS 59 – 7 George Campbell

Stirling 27 – 10 Port Rex

Hudson park 15 – 22 St Andrews

Selborne College 10 – 5 Marlow landbou

Dale College 54 – 15 Nico Malan

Queens College 24 – 0 Brandwag

Kingswood College 17  – 49 Framesby

Graeme College 7 – 31 Grey High

Pearson 62 – 3 Muir College

Union High 19 – 17 Cambridge

Goudveld 27 – 24 Sentraal

Blouskool 45 – 8 Fiksburg

Bishops 45 – 0 Hopefield

Paarl Gim 27 – 14 HTS Drostdy

Paarl Boys 39 – 0 Klein Nederburg

Paul Roos 27 – 24 Durbanville

DF Malan 14 – 12 Swartland

 

 

U/15

Jeppe boys 14 – 0 St Albans

Pionier 38 – 5 Wilgerivier

Ben Vorster 29 – 12 Ellisras

Lydenburg 8 – 34 Merensky

Curro Nelspruit 73 – 0 Penryn College

Allen Glen 19 – 10 Zeerust

Mistream College 35 – 8 Ermelo

Hermanus 19 – 24 Hugenote (Wellington)

Strand 12 – 43 Belville

Glenwood 8 – 3 Maritzburg College

Westville 28 – 0 Northwood

DHS 12 – 5 Geroge Campbell

Stirling 29 – 0 Port Rex

St Andrews College 31 – 12 Hudson park

Kingswood College 17 – 21 Framesby

Graeme College 0 – 31 Grey High

Goudveld 24 – 22 Sentraal

Blouskool 39 – 5 Fiksburg

Bishops 22 – 17 Hopefield

Paarl Gim 11 – 5 HTS Drostdy

Paul Roos 29 – 0 Durbanville

paarl Boys high 65 – 3 Hottentots Holland

DF Malan 10 – 14 Swartland

Oakdale 57 – 7 Stellenberg

 

 

 

U/14

Jeppe boys 38 – 8 St Albans

Tom Naude 5 – 5 Heuwelkruin

Ben Vorster 71 – 5 Ellisras

Lydenburg 0 – 43 Merensky

Curro Nelspruit 68 – 5 Penryn College

Midstream 7 – 12 Ermelo

Hermanus 39-  20 Hugenote (Wellington)

Strand 5 – 34 Brackenfell

Glenwood 14 – 17 Maritzburg College

Allen Glen 31 – 0 Zeerust

Northwood 12 – 12 Westville

DHS 55 – 0 George Campbell

Stirling 50 – 5 Port Rex

Hudson park 40 – 24 St Andrews

Selborne College 50 – 7  Marlow landbou

Dale College 24 – 21 Nico Malan

Queens College 5 – 35 Brandwag

Kingswood College 0 – 69 Framesby

Graeme College 10 – 54 Grey High

Pearson 61 – 0 Muir College

Union High 0 – 59 Cambridge

Goudveld 0 – 56 Sentraal

Blouskool 15 – 29 Schweizer Reneke

Bishops 19 – 7 Weston

HTS Drostdy Belville

Paarl Boys 75 – 0 Hottentots Holland

Paarl Gim 36 – 0 HTS Drostdy

Paul Roos 10 – 7 Durbanville

DF Malan 36 – 7 Swartland

Oakdale 7 – 19 Stellenberg

 

Please follow and like us:

Leave a Reply