Schools rugby results 16 June 2018

 

Virseker beker Afdeling 1

Beker

Eerste spanne

Monnas 64 – 32 EG Jansen

Helpmekaar 32 – 30 Menlopark

Onder 16

Monnas 18 – 19 EG Jansen

Helpmekaar 36 – 12 Menlopark

Onder 15

Monnas 40 – 7 EG Jansen

Helpmekaar 17 – 50 Menlopark

Onder 14

Monnas 22 – 26 EG Jansen

Helpmekaar 10 – 15 Menlopark

Plaat afdeling

Eerste spanne

Rustenburg 24 – 28 Noordheuwel

Onder 16 spanne

Rustenburg 36 – 7 Noordheuwel

Onder 15 spanne

Rustenburg 39 – 12 Noordheuwel

Onder 14 spanne

Rustenburg 14 – 15 Noordheuwel.

Afdeling 2

Valke semi Finaal

Eerste spanne

Die Anker 25 – 23 Dr Malan

Heidelberg Volkskool 29 – 15 Hans Moor.

Onder 16

Die Anker 23 – 25 Heidelberg Volskool

Hans Moor 36 – 12 Driehoek

Onder 15

Die Anker 33 – 12 Oosterlig

Heildeberg Volkskool 40 – 0 Dr Malan.

Onder 14

Die Anker 42 – 0 Dr Malan

Heidelberg Volkskool 20 – 3 Oosterlig.

Noordwes semi Finaal te Klerksdorp

Eerste spanne

Wesvalia 26 – 19 Klerksdorp

Potch Volkies 35 – 33 Potch Gimmies

Onder 16 spanne

Potch Gimmies 12 – 26 Klerksdorp

Potch Volkies 0 – 46 Wesvalia

Onder 15 spanne

Potch Volkies 12 – 12 Klerksdorp (Potch Volkies deur)

Potch Gimmies 36 – 12 Wesvalia

Onder 14 spanne

Potch Volkies 0 – 28 Wesvalia

Klerksdorp 55 – 0 Potch Gimmies.

 Blou Bulle

Eerste spanne

Tuine 38 – 32 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 31 – 7 Pretoria Noord.

Onder 16 spanne

Tuine 60 – 0 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 14 – 21 Pretoria Noord.

Onder 15 spanne

Tuine 17 – 19 Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 52 – 0 Pretoria Noord.

Onder 14 spanne

Tuine vs Wonderboom

HTS John Vorster vs Midstream College

Ovekruin 10 – 17 Pretoria Noord.

Afdeling 3 Leeus

Eerste spanne

Riebeeckrand 34 – 29 Leeuwenhof

Onder 16

Jan Viljoen 28 – 12 Fochville

Onder 15

Leeuwenhof 24 – 7 Jan Viljoen

Onder 14

Jan Viljoen 17 – 10 Fochville

Middel skole

Eerste spanne

Allen Glen 51 -17 Carletonville

Onder 16 spanne

Allen Glen 28 – 19 President

Onder 15 spanne

Allen Glen 20 – 17 Brackenhigh

Onder 14 spanne

Allen Gen 36 – 19 Alberton High.

Valke semi finaal

Eerste spanne

Brandwag 45 – 0 Parys

Onder 16 spanne

Brandwag 12 – 43 Sasolburg

Onder 15 spanne

Brandwag 30 – 7 Sasolburg

Onder 14 spanne

Brandwag 48 – 7 Overvaal.

 

Ander tellings

Eerste spanne

Marais Viljoen 38 – 34 Florida

Pietersburg 78 – 11 HTS Tom Naude

Eldoraigne 60 – 34 Jeugland

St Albans 34 – 24 St Stithians

St Charles 31 – 16 St Davids

Clifton 34 – 27 Port Natal

Glenwood 41 – 0 Maritzburg College

DHS 41 – 34 Kearsney College

Hilton 26 – 11 Michaelhouse

St Andrews 24 – 5 Kingswood

Selborne College 56 – 10 Stirling High

DF Malan 29 – 12 Hugenote

 

Onder 16 spanne

Marais Viljoen 21 – 10 Florida

Pietersburg 24 – 27 HTS Tom Naude

Eldoraigne 50 – 12 Jeugland

St Albans 17 – 40 St Stithians

St Charles 31 – 11 St Davids

Glenwood 43 – 17 Maritzburg College

DHS 15 – 23 Kearsney College

Hilton 7 – 15 Michaelhouse

St Andrews vs Kingswood

Selborne College 64 – 5 Stirling High

Union High 12 – 39 Graeme College.

DF Malan 7 – 22 Hugenote

Onder 15 spanne

Marais Viljoen 15 – 18 Florida

Pietersburg 26 – 12 HTS Tom Naude

Eldoraigne 12 – 42 Jeugland

St Albans 5 – 31 St Stithians

St Charles 15 – 12 St Davids

Glenwood 33 – 7 Maritzburg College

DHS 10 – 22 Kearsney College

Hilton 29 – 8 Michaelhouse

St Andrews 10 – 28 Kingswood

Selborne College 63 – 0 StirlinHiHigh

Union High 5 – 53 Graeme College.

DF Malan 6 – 17 Hugenote

Onder 14 spanne

Marais Viljoen 20 – 17 Florida

Pietersburg 14 – 7 HTS Tom Naude

Eldoraigne 52 – 0 Jeugland

St Albans 24 – 24 St Stithians

St Charles vs St Davids

Glenwood 12 – 14 Maritzburg College

DHS 34 – 10 Kearsney College

Hilton 54 – 3 Michaelhouse

St Andrews 54 – 10 Kingswood

Selborne College 29 – 5 Stirling High

Union High  5 – 50 Graeme College.

DF Malan 21 – 10 Hugenote

 

 

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply