2019 Virseker beker afdeling 1 bepalings

Datums Afdeling 1 Beker Afd 1 Plaat Afdeling 1 Skild
Saterdag, 4 Mei Tuis Weg Tuis Weg Tuis Weg
HTS Middelburg Noordheuwel 13 April Rustenburg t Kempton Park 13 April Centurion t Oos-Moot
Eldoraigne Nelspruit Centurion Heidelberg
Ben Vorster Montana Hugenote Lichtenburg
1 Wildeklawer Zwartkop Kempton Park Jeugland Derby
Saterdag 11 Mei 1 Transvalia Helpmekaar Nelspruit Kempton Park Heidelberg Jeugland
2 Waterkloof Monnas Zwartkop Marais Viljoen Florida Centurion
3 Noordheuwel Menlopark Ben Vorster Eldoraigne Hugenote Oos-Moot
4 Garsfontein HTS Middelburg Montana Rustenburg Middelburg Lichtenburg
5
Saterdag 18 Mei 1 HTS Middelburg Transvalia Marais Viljoen Nelspruit Heidelberg Florida
2 EG Jansen Helpmekaar Eldoraigne Zwartkop Hugenote Centurion
3 Waterkloof Menlopark Kempton Park Ben Vorster Jeugland Lichtenburg
4 Garsfontein Monnas Oos-Moot Middelburg
5
Saterdag  25 Mei 1 Menlopark Garsfontein Montana Nelspruit Oos-Moot Heidelberg
2 Monnas Transvalia Marais Viljoen Ben Vorster Centurion Middelburg
3 Helpmekaar Noordheuwel Kempton Park Eldoraigne` Florida Jeugland
4 HTS Middelburg EG Jansen Rustenburg Zwartkop
5
KHS Lichtenburg
Saterdag 1 Junie 1 Helpmekaar Menlopark Marais Viljoen Montana Heidelberg Hugenote
2 Transvalia EG Jansen Ben Vorster Rustenburg Jeugland Middelburg
3 Noordheuwel Monnas Oos-Moot Florida
4
Saterdag 8 Junie 1 HTS Middelburg Helpmekaar Almal los lootjie Middelburg Hugenote
2
3
4
Saterdag 13 Julie 1 Glenwood HTS Middelburg NElspruit Rustenburg Lichtenburg Heidelberg
2 Monnas Helpmekaar Montana Kempton Park Florida Hugenote
3 EG Jansen Garsfontein Jeugland Centurion
4 Menlopark Transvalia
Saterdag  20 Julie 1 Helpmekaar Garsfontein Nelspruit Ben Vorster Lichtenburg Centurion
2 Monnas EG JAnsen Kempton Park Marais Viljoen Heidelberg Middelburg
3 Transvalia Noordheuwel Rustenburg Eldoraigne Jeugland Oos-Moot
4 Menlopark HTS Middelburg Zwartkop Montana
Saterdag 27 Julie 1 Parktown Helpmekaar Zwartkop Nelspruit Lichtenburg Oos-Moot
2 Noordheuwel Garsfontein Rustenburg Marais Viljoen Hugenote Jeugland
3 Monnas HTS Middelburg Eldoraigne Montana Middelburg Florida
4 EG Jansen Menlopark
Saterdag 3 Aug 1 Garsfontein Transvalia Eldoraigne Marais Viljoen
2 Menlopark Monnas Lichtenburg Florida
3 Ben Vorster Zwartkop
4 EG Jansen Noordheuwel
Saterdag 10 Aug Halffinaal
Saterdag 17 Aug Finaal
Please follow and like us:

Leave a Reply